Procházka minulým stoletím

Letošní retro přehlídka se povedla a nebojím se všechny účastníky i pomocníky pochválit a vychválit. Pravda, vyskytly se sem tam nějaké problémy, většinu z nich se nám však i za pomoci ochotných diváků podařilo odstranit, menšina zůstala nedořešena. Ano, moderátorům nebylo moc rozumět, což nás moc mrzí … Ale v naší Procházce minulým stoletím šlo hlavně o módu a tou byli nadšeni snad všichni. Nejdřív bylo oděvů málo ..Tím nemyslím, že by snad modelky byly nemravně oblečené, ale šaty z dávných dob se těžko shání. Jak přibývala léta (myslím v našem pořadu, ne těm děvčatům) , viděli jsme toho víc a víc. A pozor ! V šatech se nepředváděly jen naše ženy, ale zapojily jsme i rodinné příslušníky, což se setkalo s velkým úspěchem. Ale protože pánů bylo málo, jeden z nich vystřídal těch společnic během odpoledne trochu víc, až se ozývalo z publika, zda nenajaly jsme sňatkového podvodníka.. A také došlo na překvapení. Tím prvním z nich byl charleston v podání malých slečen a byl odměněn velkým potleskem. Větší tanečnice  překvapily kankánem, který vůbec nebyl skandální, všichni v sále se moc bavili. Nadšený byl i náš nejmenší manekýn, který si po přestávce vypůjčil od tanečnic čelenku a korále a vmísil se mezi modelky při další promenádě. Překvapil tím nejen diváky, ale i naši hlavní moderátorku a ta pak dlouho nemohla najít slova. Milým překvapením bylo cvičení Tai chi  v podání našich hostů, také to se moc líbilo .
Všimněte si , že jsem v celém článku nepoužila žádné jméno. Nerada bych totiž na někoho zapomněla. Poděkování patří opravdu všem, kteří se na tomto zábavném podvečeru jakkoli podíleli. 
Děkuji
Lenka Malá
PS : ještě pořád máme doma schované polystyrenové mikrofony z první přehlídky, s kterými jsme si rozuměli lépe. Třeba je využijeme při dalších akcích, abyste z toho také něco měli.