Posezení u svíček

29.listopadu

                                            Letos jsme naše předvánoční posezení u svíček spojili s výrobou vánočních svícnů a taštiček.                               Sešly jsme se v malém,ale pro prostory zasedací místnosti OÚ dostatečném počtu. Nejdříve jsme ochutnaly , co která z nás donesla, daly jsme si kafíčko nebo jiný nápoj a probraly jsme, co je nového. Potom přišla paní Šmaterová s varhany a k tomu povídání nám hrála vánoční koledy. Pokusily jsme se některé z nich zazpívat, ale ... nakonec jsme jen poslouchaly.   I tak to bylo krásné !

            S výrobou jsme začaly o něco později, ale připojili se k nám i naše mužské protějšky , proto nám to šlo od ruky jedna radost. Budoucí Mikuláš se oháněl tavnou pistolí tak nadšeně, že to byla výzva pro nás ostatní. Čtvrteční Anděl zase motal ouška pro papírové taštičky a všichni jsme se u toho bavili.  Naše výtvory sice nedosahují kvalit špičkových aranžérů, zato jsou ale dělané s radostí a láskou.

Doufáme,  že se budou líbit a bude o ně zájem při mikulášské nadílce. Pokud ne, nevadí. Prožili jsme totiž báječné odpoledne i podvečer a to byl hlavní důvod našeho setkání.

Snad se  příští rok při podobné příležitosti budeme setkávat znovu.

                                           

Před první adventní nedělí

při světle svíček jsme seděly,

pár koled jsme si  zazpívaly,

pak  i muži se k nám přidali

vánoční dárky  jsme tvořili

                    báječný večer jsme prožili !!

Více fotek na lenkazeny.rajce.idnes.cz/vecer_pri_svickach_2013/